Hostal Campestre Rancho Jr
Hostal Campestre Rancho Jr La India ligger, 4 km fra La Divisa De Don Juan og har en swimmingpool med en sauna.
Canon del Rio Barbas er mindre end 2 km væk. Der er 6 km til Filandia.
- Lufthavne
- Pereira Lufthavn29 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
Måltider og drinks
- Udendørs spiseområde
På værelset
- Dagligstue
- Patio
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🚗
Kan jeg parkere min bil i nærheden af Hostal Campestre Rancho Jr hotel?
Du kan parkere dit køretøj på Hostal Campestre Rancho Jr hotel ved en gratis privat parkeringsplads. - 🕗
Hvad er det seneste, vi kan tjekke ud fra et Hostal Campestre Rancho Jr hotel?
Kunder skal være klar til at tjekke ud fra et Hostal Campestre Rancho Jr hotel ved 13:00. - 💵
Hvad er prisen for et værelse i det Hostal Campestre Rancho Jr hotel?
Den gennemsnitlige værelsespris i det Hostal Campestre Rancho Jr hotel er 29$. For mere specifik information, kontakt hotellets personale. - 🚪
Hvilke værelsestyper tilbydes i Hostal Campestre Rancho Jr hotel?
På Hostal Campestre Rancho Jr hotel kan gæster vælge mellem Værelse med en kingsize-seng, Værelse til familie og Fire mands værelse. - ❓
Tilbyder La India hotellet indkvartering til handicappede?
Ja, La India hotellet har værelser med handicapfaciliteter, badeværelser for handicappede og kørestols adgang for gæster med særlige behov. For specifikke forespørgsler anbefaler vi, at du ringer i forvejen for at bekræfte. - ❓
Hvilken slags pool er der på det Hostal Campestre Rancho Jr hotel?
Der er en swimmingpool på Hostal Campestre Rancho Jr hotel.